Armetal A.Ş.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Ana Sayfa  >   Kurumsal  >   HAKKIMIZDA

Faaliyetlerini sürekli geliştiren ARMETAL MAKİNA, bugün OEM firmaların Tier 1 tedarikçisi olup otobüs ve midibüsler için Bagaj Kapakları, Kapı Çerçeveleri, Çamurluklar, Yakıt ve Su Tankları, Genleşme Tankları, Debriyaj ve Fren Pedalları başta olmak üzere otomotiv sanayinin talebi doğrultusunda çeşitli Alüminyum ve Sac parça üretimi yapmaktadır. Ayrıca aydınlatma sektörü için çeşitli aydınlatma armatürleri üretmektedir.

2015 yılından itibaren ARMETAL MAKİNA hafif ve ağır ticari araç sektörünün ihtiyaç duyduğu Pnömatik ve Elektrikli İçe/Dışa Açılır Kapı Sistemleri ile birlikte Engelli Erişimi Çözümleri olarak da Manuel Rampa, Taşınabilir Rampa ve Engelli Lifti üretimi de yapmaktadır.

Parça üretiminden sistem üreticisi aşamasına geçen firmamız,  ISO-TS 16949, ISO 14001 Çevre Belgesi, OHSAS 18001ve İş Sağlığı İş Güvenliği Belgeleri ile destekli Entegre Yönetim Sistemi’ne sahiptir.

Ar & Ge departmanı ile şirket ve müşterilerine ürün geliştirme konusunda aktif olarak destek veren ARMETAL MAKİNA, tasarımdan üretime ve satış sonrası hizmetlere kadar, ortaklaşa çalışan kreatif bir ekip ve yenilikçi yapısıyla hem Türk Otomotiv Sanayi hem de global tüm müşterilerinin beklentileri doğrultusunda, son teknolojileri kullanarak üstün nitelikli ürünler ortaya çıkarmayı hedeflemiştir.

Müşterilerimiz
Sultan Orhan Mah.1176/2 Sk. No:6 41400 Gebze/Kocaeli Tel: +90 262 644 57 04 (pbx) E-mail: info@armetal.com.tr