Armetal A.Ş.

Beklentileriniz

ARMETAL ailesinin tüm üyelerinin, kurum kültürümüze bağlı, paylaşımcı, katılımcı, cesur, ekip çalışmasına inanan yenilikçi ve yaratıcı, hizmet kalitesini ve müşteri tatminini gözeten bireyler olmalarını istiyoruz.

İnsan Kaynakları Uygularımız

İşgücü Planlama Sistemi ve Çalışan Seçimi:

Armetal Yönetimi her yılın başında işgücü planlarını yaparak ileriye dönük boş kadroları belirler. İşgücü Planları'nda belirlenen ve bütçelenen değişik dış kaynaklar kullanarak özgeçmiş havuzu oluşturulur. Uygun adaylar birebir görüşmelere davet edilir. İlgili birim yöneticileri ile İnsan Kaynakları'nın ortak kararından sonra adayın durumuna karar verilir.

Performans Yönetim Sistemi:

Performans Yönetim Sistemi'nin amacı Armetal'deki organizasyonel yapı ve sistemler ile çalışanların performansının sürekli olarak geliştirilmesidir. Performans Yönetim Sistemi sonucunda elde edilen veriler, İnsan Kaynakları sistemlerinin yürütülmesi ve çalışanlara ilişkin plan ve faaliyetlerin düzenlenebilmesi için temel kaynak niteliğindedir.

Kariyer Yönetim Sistemi:

Performans değerlendirme sonucunda kişilerin performans puanına göre yönlendirme kararı verilir. Yönlendirme kararları doğrultusunda çalışanın organizasyon içindeki kariyeri planlanır.

Ücret Yönetim Sistemi:

Piyasa ücret araştırmaları ve çalışanın pozisyonu , nitelikleri, iş deneyimine göre uygun ücret skalaları Çalışanların tüm ücret hareketlerinin bu skalalar üzerinden yapılması sağlanır.

Eğitim Sistemi:

Armetal, verimliliği arttırıcı bir faktör olarak eğitimin her kademedeki çalışanlar için gerekli ve yararlı olduğu görüşü benimsenmiştir. Her yıl, çalışanlar için iş başında eğitim, iş dışında eğitim, bireysel veya toplu eğitim programları hazırlanıp uygulanır.

Sosyal Olanaklar

Yemek : Öğle yemeği tüm çalışanlarımıza kendi mutfağımızda verilir. Vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği, gece ara yemek ve sabah kahvaltısı verilmektedir.

Servis : Çalışanlarımızın kullanabileceği çeşitli semtlere servislerimiz mevcuttur.

Sağlık : Tüm çalışanlarımız Ferdi Kaza Sigortası Kapsamında sigortalanmaktadır. Ayrıca kurumumuzda işyeri hekimi görev almaktadır.

Sosyal Yardımlar : Evlenme, doğum, ölüm, çocuk parası ile bayram harçlığı, eğitim yardımı v.b.sosyal yardımlarımız mevcuttur.

Çalışma Saatlerimiz : 08.00-18.00

KARİYER

(* ile belirtilmis alanlarin girisi zorunludur. )

Kişisel Bilgiler

Adınız Soyadınız : *
Doğum Yeriniz : *
Doğum Tarihiniz : *
Cinsiyetiniz :

Bay*
Bayan

Medeni Haliniz :

Evli *
Bekar

Uyruğunuz : *
Ev Adresiniz : *
Sabit Telefonunuz :
Mobil Telefonunuz :
E-Mail Adresiniz :
Askerlik Görevinizi Yaptınız mı? :

Evet *
Hayır

Tecil süresi  

Eğitim Durumunuz
  Okul Adı Yeri Giriş Yılı Mezuniyet Yılı
İlkokul
Ortaokul
Lise
Üniversite (Okul, Bölüm)

İş Tecrübesi
(Son işyerinizden başlayarak giriniz.)

Şirket Adı Görev Tanımı Giriş Tarihi Ayrılma Tarihi Aylık Brüt Ücret(TL)

Referanslar

Adi Soyadı Sirket Ünvan Telefon
Güvenlik Kodu    

Müşterilerimiz
Sultan Orhan Mah.1176/2 Sk. No:6 41400 Gebze/Kocaeli Tel: +90 262 644 57 04 (pbx) E-mail: info@armetal.com.tr